תפסת מרובה – לא תפסת!

הבוקר הגיעה אלי טכנאית ציפורניים וותיקה עם מקרה קשה של גירודים ואדמומיות בכפות הידיים. זאת לא הפעם הראשונה בה היא או טכנאיות אחרות מתלוננות בפני על תסמינים דומים, כאשר, מקור הבעיה הוא כמעט תמיד זהה: עבודה עם ג’ל וחומרי בנייה של מספר חברות שונות.
אותה הטכנאית פנתה אלי לאחר שעברה כבר בדיקה אצל  אלרגולוג והוא שלל תופעה של אלרגיה וקבע שמדובר בתגובה כימית.

מקורה של התגובה הכימית נעוץ במושגים כמו: ריכוז כימיקלים, פליטת אדים ועוד.. ומכיוון שלא מדובר בשיעור כימיה, אין טעם להיכנס להסברים מפוטרים לגבי כל אותם המושגים.
מה שכן, חשוב לי להדגיש זה ששילוב בין חוסר היכרות מעמיקה עם הזרזים (כמו: פריימר וובונדר) בשילוב העובדה שכתוצאה משימוש לא נכון ב-2 חומרים ומעלה עלולה להיווצר ריאקציה, מהווים יחדיו את הסיבה לכך שפגיעות בידיים בקרב טכנאיות הן כה נפוצות.

אז בכדי לנסות ולמנוע ממקרים כאלה להישנות חשוב שכל טכנאית תלמד להכיר בצורה מעמיקה את כל אחד מהחומרים איתם היא עובדת (על מרכיביהם השונים) ותקפיד על עבודה עם מוצרים קבועים של אותה החברה.
חשוב לזכור שידע הוא כוח ומעבר לעובדה שהוא ימנע מהטכנאית את הסיכונים לנזקים בכפות הידיים בגלל לק שמסוכן לבריאות, הוא גם יאפשר לה להשיג תוצאות טובות יותר אצל הלקוחות – ולקוחות מרוצות הן לקוחות חוזרות!

לסיכום,
זה נכון שהיצע רחב של חומרים נתפס כמשהו שיכול להרשים את הלקוחות, אבל, כפי שהבנו מהמקרה, היצע שכזה גם טומן בחובו לא מעט סיכונים.
לכן, חשוב שכל טכנאית תקפיד לעבוד עם סדרת מוצרים קבועה ואיכותית, שהיא יכולה לדעת במאת האחוזים שהשימוש בה לא טומן בחובו פוטנציאל לנזק – אז אולי היצע החומרים יהיה פחות מרשים, אבל העבודה תהיה יותר בטיחותית והתוצאה יותר איכותית!

ואם שאלת את עצמך האם כדאי לשים לק ג’ל אחרי פטרת ציפורניים? היכנסי לקרוא את המאמר.

פדיקור והמשמעות שמאחורי העיסוק בתחום

שמי דאיה אלול ואני מדריכת פדיקור במכללת BIO SCULPTURE  כבר למעלה מ-9 שנים.
כמדריכת פדיקור, חשוב לי שהתלמידות שלי יקבלו מעבר לידע ולכלים המקצועיים שאני מעניקה להן, גם את האפשרות להתייעץ עם דמות סמכותית.
רבות מהתלמידות מציגות בפני קשיים שונים, כמו הקושי לפנות זמן לעבודה כשיש ילדים קטנים בבית.

חשוב לי להעביר לכל אותן התלמידות מסר אחיד והוא: אין קושי שאי אפשר להתגבר עליו!
גם אני אימא ל-3 ילדים, שהיום הם כבר גדולים, אבל כשהתחלתי את דרכי המקצועית גם הם היו קטנים, אז מה עושים? פשוט, דואגים לקבל עזרה: סבתא, דודה או אפילו בייביסיטר – גם אם משלמים לה 30 שקל לשעה, עדיין ניתן להשתכר מעל ל-70 ₪ לשעה..

אני פועלת מתוך אמונה שברגע שהתלמידות שלי לקורס פדיקור מקצועי רואות שאני מצליחה בתחום ומבינות שעברתי דרך בכדי להשיג את אותה ההצלחה, מחלחלת אצלן ההבנה שאם אני יכולה, גם הן יכולות.
אומנם הדרך להצלחה יכולה להיות דרך חתחתים, אך עם רצון, אחריות ומקצועיות, ניתן לעבור אותה ולהשיג כל מטרה שהוצבה.

חשוב לי להדגיש שגם כאשר הקורס פדיקור מסתיים ולכאורה, כל אחת הולכת לדרכה, כל התלמידות שלי יודעות שיש להן כתובת לחזור אליה ושאני תמיד אהיה זמינה עבורן לייעץ, לפרגן ולתמוך.

 

הדבר החשוב ביותר שכל בעלת מקצוע צריכה לעשות זה להעריך את עצמה, להבין שאם היא מקפידה על רמה מקצועית גבוהה, אם היא מתייחסת ללקוחותיה בכבוד, אם היא דואגת לשמור על קליניקה נקייה ונעימה, היא גם צריכה להעריך את עצמה בהתאם ולבקש את התמורה הכספית המגיעה – וככל שהיא תרוויח יותר, כך יתאפשר לה להאציל עוד ועוד סמכויות ולפנות לעצמה את הזמן הנדרש.

אז רגע לפני שאתן עולות על הדרך להצלחה חשוב בראש ובראשונה שתעזו.. כי ללא תעוזה אין הצלחה!

אשה עם לק יפה

מה ההבדל בין ביו סקלפצ’ר ללק ג’ל רגיל?

הישראליות גילו את הלק ג’ל והתמכרו למראה האלגנטי של ציפורניים מטופחות ומקושטות.
לאן שלא תפנו את המבט תפגשו אותו, במשרד או בחוף הים, על סטודנטיות ועל נשות קריירה – הלק ג’ל נמצא כאן בשביל להישאר.
באופן טבעי הביקוש הגובר גם גרם להיצף של מותגים ושיטות שמבחינת הציבור הרחב חוסים תחת השם הגנרי – לק ג’ל.

כמה קטגוריות של מוצרים דומים אך מאוד שונים

האמת היא שכמעט כל מי שאומרת “לק ג’ל” מתכוונת למשהו אחר, אז בואו ננסה לעשות סדר ונתקדם מלמטה למעלה.
הלק ג’ל הפשוט ביותר הוא בכלל לא ג’ל, אלא לק הציפורניים הוותיק שנשים משתמשות בו זה עשרות שנים.
יד מיומנת יכולה אמנם להגיע לתוצאה טובה בשימוש בלק ציפורניים רגיל (בהנחה שהציפורניים בריאות ובמצב סביר), אך כעבור יום או יומיים יתחילו להופיע הסדקים ומה שאתמול נראה לרגע כמו לק ג’ל מקצועי ייראה מחר כמו משהו מרושל שצריך מיד להסיר ולהתחיל מאפס, וזה מוביל אותנו ללק ג’ל.

הלק ג’ל הוא בעצם שילוב של הלק עם מרכיב ג’ל שמתקשה ועוטף את הציפורן, באופן שמונע מהלק להיסדק, להתקלף ולהתלכלך.
לק ג’ל שמבוצע במקצועיות יכול להחזיק מעמד ולשמור על המראה החדש שלו במשך 5 שבועות (עד שצמיחת הציפורן בולטת לעין ומומלץ לחדש אותו).
התכונה הזו שמעניקה לו עמידות לאורך זמן היא שהפכה אותו לכל כך נפוץ ופופולרי לשימוש אצל קוסמטיקאיות ובונות ציפורניים והיא גם זו שמייצרת ביקוש קשיח.

כאן המקום לציין כי לצד המותגים הוותיקים ללק ג’ל יש בשוק גם הרבה סחורה לא מפוקחת וחלק מהמוצרים מכילים חומרים רעילים שמזיקים לציפורן.
בעיה נוספת שיש כמעט בכל טיפול לק ג’ל היא שחלק משלבי הטיפול כוללים שימוש במכונת שיוף העלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לציפורן הטבעית.
הבעיות האלו מובילות אותנו להציג את הדור הבא של ה”לק ג’ל” – הביו סקלפצ’ר (Bio Sculpture).

יוצאים מהשדה הקוסמטי ועוברים לשדה הטיפולי

ביו סקלפצ’ר הוא שם מותג וותיק לטיפוח וטיפול בציפורניים, אך באותה נשימה זו גם קטגוריה חדשה.
אם תרצו, אפילו פילוסופיה חדשה, שלוקחת את תחום הלק ג’ל כמה צעדים קדימה ומוציאה אותו מהשדה הקוסמטי לעבר השדה הרפואי טיפולי.

בשונה מהמרכיב הפעיל בג’ל הרגיל, שמבוסס על חומרים אקריליים, סדרת המוצרים של ביו סקלפצ’ר מבוססת על חומרים טבעיים בלבד שאינם גורמים שום נזק לרקמה הטבעית.
הרעיון בביו סקלפצ’ר הוא ששכבת החומר הבסיסית יכולה להיתפס על ציפורניים בעייתיות ולהשלים חללים שנפגעו מפטרת, כסיסת ציפורניים או כל בעיה אחרת.

גם תהליך העבודה של המטפלת שונה מהתהליך בלק ג’ל הרגיל ודורש הבנה של החומרים כמו גם הבנה בבעיות ציפורניים, כי כל טיפול כולל גם שלב אבחוני.
לכן, רק בונות ציפורניים וקוסמטיקאיות שעברו הכשרה מתאימה ואושרו על ידי ביו סקלפצ’ר יכולות לבצע את הטיפולים.

מדוע כדאי ללמוד קורס לק ג’ל

לא משנה בת כמה את או היכן את גרה, סביר להניח שאם תתחילי להסתכל על ציפורניהן של נשים איתן את מנהלת אינטראקציה, תגלי שרבות  מהן עוברות טיפולי לק ג’ל.
אם תעמיקי ותשאלי אותן בנושא, תגלי שרובן מגיעות לאשת מקצוע, על בסיס קבוע, על מנת לעבור את הטיפול.
כך יוצא, שאם את נמצאת בשלב בו את מתלבטת אם ללמוד קורס לק ג’ל, אחד הפרמטרים אשר אמורים לדרבן אותך, הוא העובדה שמדובר בשירות שיש לו ביקוש נרחב במיוחד.

יותר ויותר נשים מגלות את היתרונות

לק ג’ל נחשב לעמיד במיוחד, הוא לא מתקלף והוא יכול לשמור על המראה ההתחלתי שלו לאורך תקופת זמן יחסית ארוכה (בטח בהשוואה ללק הרגיל).
כך שנכון שהביקוש לשירותי לק ג’ל הוא גבוה כבר עכשיו, אבל כפי שזה נראה לעין, הוא רק הולך לעלות עם הזמן, כשעוד ועוד נשים, בגילאים שונים, יגלו את היתרונות הרבים אותם הוא טומן בחובו.

תדירות גבוהה

זה אומנם נכון שלק ג’ל מתאפיין בעמידות גבוהה, אבל בהשוואה לשירותי טיפוח ויופי אחרים, הצורך בו יעלה כל תקופת זמן קצרה.
לכן, אם תלמדי קורס לק ג’ל ותעסקי בתחום, הלקוחות שלך יגיעו אליך כל תקופת זמן קצרה, מה שיבטיח הכנסה מכובדת וגבוהה.

לק ג’ל לשימוש עצמי

לא כל מי שמעוניינת ללמוד קורס לק ג’ל תבקש גם לעסוק בתחום באופן מקצועי.
יש כאלו, אשר הסיבה בגינה הן יהיו מעוניינות להתחיל וללמוד את רזי המקצוע, יהיה לצורך שימוש עצמי – מריחת לק ג’ל לעצמן, לבנות משפחה או לחברות – מי שמורחת לק ג’ל על בסיס קבוע, עתידה לגלות שאם תעשה את הפעולה בעצמה, היא עתידה לחסוך לאורך הזמן סכומי כסף גבוהים במיוחד.

ציוד מקצועי לבניית ציפורניים

כל מי שעושה את צעדיה הראשונים בעולם בניית הציפורניים, עתידה לגלות שלצד הרשמה לקורס ייעודי איכותי, עליה גם לרכוש ציוד מקצועי, אשר יאפשר לה לבצע את הבנייה.
רשימת הציוד הנדרש יכולה להשתנות בהתאם לשיטת הבנייה, כך לדוגמא, רשימת הציוד לבנייה בג’ל תכלול בין היתר: מנורת ייבוש, פדים, מברשת לאבק, דוחף עור, צבתית, אלכוהול ועוד..
ברוב המקרים, היא תקבל את רשימת הציוד, במסגרת הקורס לימודי בניית ציפורניים בו היא תלמד את רזי המקצוע.

בחירת הציוד המקצועי

כל מי שמעוניינת לעסוק בתחום בניית הציפורניים, תבקש להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר האפשרי, כאשר, טיב השירות יתבסס הן על הידע המקצועי והכישורים שלה והן על איכות הציוד והחומרים בהם היא תעשה שימוש לצורך הבנייה.
מהסיבה הזאת, בהליך רכישת ציוד מקצועי, המטרה תהיה לא בהכרח לחפש את הזול, אלא לחפש את האיכותי והעמיד – כאשר באמצעות ציוד איכותי, ניתן יהיה להשיג תוצאות טובות יותר.
ההמלצה היא לרכוש את הציוד מחברה מקצועית ואמינה ולבצע את הרכישה לאחר איסוף מידע לגבי סוגי הציוד האופציונאליים, ההבדלים ביניהם, התכונות וכל פרט אחר אשר בכוחו לסייע בביצוע בחירה טובה ומתאימה.

איזה כלים וחומרים את צריכה?

לבניה בג’ל יש רשימת ציוד נדרשת, תורמת ועוזרת להגיע לתוצאה מושלמת כגון:

 • מנורת ייבוש איכותית מאושרת מכון התקנים המבטיחה ייבוש מלא.
 • תאורת שולחן מסוג לד שתפזר את התאורה בצורה אחידה על שולחן העבודה.

כלים למניקור כגון:

 1. צבתית ודוחף עור מקצועיים מפלדת אל חלד.
 2. פצירות ובאפרים לסידור צורת הציפורן.
 3. מברשת להסרת אבק.
 4. נוזל להסרת הג’ל – מסיר ג’ל
 5. נוזל לנטרול.
 6. נייר כסף להמסה.
 7. דפי מגבת.
 8. פדים לניטרול.

להבין את כל הדרישות והצרכים

אז נכון שברוב המקרים, ניתנת האפשרות לקבל את רשימת הציוד ממסגרת הקורס בו תלמדי את התחום.
אבל ההמלצה היא לבדוק אם קיים ציוד נלווה בו יעלה הצורך לצורך ביצוע בניית ציפורניים כמו: אמצעי תאורה מתאים, שולחן, כיסאות וכיוצא בזה..
רשימה מסודרת ומקיפה אשר כוללת את כל מה שאת צריכה בכדי שתוכלו לצאת אל הדרך ולבנות ציפורניים – לכן, חשוב לאחוז ברשימה מפורטת ומסודרת.

קורס בניית ציפורניים באינטרנט, קורס און ליין - Bio Sculpture Gel

קורס בניית ציפורניים באינטרנט

תחום בניית ציפורניים הוא תחום מבוקש, כאשר הפופולאריות שלו רק הולכת ועולה עם הזמן.
נשים רבות, כאלו אשר עובדות בתחום היופי והטיפוח וכאלו אשר מעוניינות להתחיל ולעסוק בתחום, מבקשות ללמוד את הקורס, אך לא תמיד הלימודים משתלבים להן עם לוחות הזמנים.
אז החדשות הטובות הן שכיום, גם נשים עם לוח זמנים צפוף במיוחד, יוכלו למצוא את הזמן ללמוד את הקורס, מכיוון, שהקורס מוצע גם בגרסה המקוונת.

היתרונות של קורס בניית ציפורניים באינטרנט

לאחרונה, הביקוש לקורסים אינטרנטיים הולך ועולה, כאשר יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות הטמונים בהם.
כך שמי שמתלבטת אם להירשם לאותו קורס בניית ציפורניים באינטרנט, חשוב שתעשה חושבים בנושא, תוך לקיחה בחשבון של כל יתרונות הקורס:

 • ללמוד מהבית – על כל הנוחות אשר טמונה בכך, אין צורך לצאת מהבית, לבזבז דלק, לחפש חנייה ולמעשה, אין שום סיבה לקום מהכיסא (או להחליף את הפיג’מה הנוחה).
 • זמנים נוחים – קורס אינטרנטי מתקיים בזמנים נוחים, כך שניתן לשלב אותו גם בלוחות זמנים לחוצים – למעשה, אפשר לצפות בשיעורים בכל זמן שרוצים.
 • לימודים בקצב ובזמן של התלמידה – בקורס פרונטלי, לא תמיד נעים לשאול שאלות מול כל הכיתה. בקורס אינטרנטי קיימת אפשרות לפנות באופן אישי אל המדריכה ולשאול אותה את כל מה שלא הובן.
  כמובן, שאם אחד מהשיעור היה פחות מובן, ניתן לצפות בו מספר פעמים.

חשוב לציין, שקורס אינטרנטי הוא לא פחות איכותי, לא פחות מקצועי ולא פחות מקיף מקורס בניית ציפורניים רגיל ועם כל היתרונות אשר צוינו, אין ספק שמדובר בבחירה אשר יכולה להתאים לרבות מאלו אשר מעוניינות ללמוד את התחום ואף לעסוק במקצוע של בניית ציפורניים.

מעוניינות ליהנות מכל יתרונות הקורס?

כאמור, בכדי לקבל את כל הידע, הכלים המקצועיים וההכשרה הנדרשים בכדי לעסוק בתחום של בניית ציפורניים, אין כל ספק שאתם נמצאים במקום הנכון.
ביו סקלפצ’ר נחשב כיום למותג המוביל בעולם בניית הציפורניים ולכן, מהווה כבחירה הנכונה עבור כל מי שרוצה ללמוד בניית ציפורניים בצורה מקוונת מהטובים ביותר.
מוזמנת ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים לגבי הקורסים הרלוונטיים.

למה כדאי ללמוד בניית ציפורניים או לק ג'ל - Bio Sculpture Gel

למה כדאי ללמוד בניית ציפורניים/ לק ג’ל?

נשים רבות, בטווחי גילאים שונים מוכנות להשקיע לא מעט זמן וכסף, בכדי ליהנות מציפורניים נשיות ומטופחות.
אותן נשים, מקפידות להגיע בתדירות גבוהה למניקוריסטית או אשת מקצוע המתמחה בבניית ציפורניים או בלק ג’ל, כשהמטרה היא ליהנות מציפורניים לא פחות ממושלמות – למעשה, מדובר בחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח שלהן.
לכן, מי ששואלת את עצמה למה כדאי ומשתלם ללמוד בניית ציפורניים או לק ג’ל, התשובה העיקרית היא כי מדובר בשירות שיש לו ביקוש גבוה במיוחד, כבר במשך שנים וגם עתידו של התחום נראה מבטיח.

יתרונות נוספים של הלימודים

כמובן, שרשימת הסיבות למה כדאי ללמוד בניית ציפורניים/ לק ג’ל היא עוד ארוכה, כך לדוגמא, מי שכבר עוסקת בתחום הטיפוח והיופי, תגלה שאם תוסיף לרשימת שירותיה גם את השירות של בניית ציפורניים, רשימת הלקוחות שלה תלך ותגדל.
מעבר לכך, קורס בניית ציפורניים הוא קורס יחסית קצר ולא מאוד יקר, אשר מתקיים בשעות נוחות, כך שגם מי שלוחות הזמנים שלה צפופים במיוחד, תוכל למצוא את הזמן המתאים, להשלים אותו וליהנות מכל התועלות שהוא טומן בחובו.
יתרון נוסף בקורס בניית ציפורניים, יבוא לידי ביטוי בעובדה שהקורס יכול להתאים גם לאותן נשים אשר מבקשות ללמוד את התחום באופן חובבני – בכדי לטפח את הציפורניים שלהן ושל הקרובות להן.

בדרך למקצוע מבוקש ומספק

לימודי בניית ציפורניים/ לק ג’ל יתוו את הדרך לקראת מקצוע מבוקש ומספק.
בונות ציפורניים מעניקות לרוב את שירותיהן כעצמאיות ונהנות מחופש לגבי שעות העבודה ולגבי בחירת מקום העבודה (יש כאלו אשר מעניקות את השירות מהבית).
מעבר לכך, מי שבוחרת ללמוד קורס בניית ציפורניים, יכולה להמשיך לצמוח ולהתפתח על ידי הרשמה לקורסים נוספים כגון: קורסי העשרה מקצועיים נוספים ועל ידי כך להגדיל את מאגר לקוחותיה כמו גם את הכנסתה.

אז אם גם את רוצה ליהנות מכל התועלות הטמונות בלימודי בניית ציפורניים וכחלק מכך, מחפשת אחר המקום הנכון למטרה, דעי שהגעת לכתובת הנכונה.

ביו סקלפצ’ר המכללה המובילה בישראל ללימודי בניית ציפורניים

מוזמנת ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים לגבי הקורסים הרלוונטיים.

ציפורניים לק ג'ל ורוד

גם לנו נמאס מציפורניים עבות במראה מלאכותי

המודעות לבריאות הולכת וגוברת בעולם, החזרה לטבע ולמוצרים טבעיים, ידידותיים לפרט ולסביבה הם מגמה בעולם היופי והטיפוח בכלל, ובענף הציפורניים בפרט.
בימינו, לא רק היופי הוא זה שמכריע את הבחירה במוצר, אלא גם איכות וטיב המוצר, עד כמה הלק שלך ידידותי לציפורניים שלך? והאם וידאת שאינו גורם להן נזק? ומה עם המראה? גם לך נמאס מלוק עבה ומלאכותי? הכתבה הזו בשבילך.

כתבו על ביו סקלפצ’ר במגזין IT.

לקריאת הכתבה המלאה לחצו כאן.

טיפים לבחירת מכון יופי לפני החתונה

טיפים לבחירת מכון יופי לפני החתונה

את מתחתנת בקרוב? מזל טוב!   קבלי טיפים לפני בחירת מכון יופי לחתונה, איך תבחרי את מכון היופי הטוב והמתאים לך ביותר?

בחירת מכון יופי לחתונה הוא אחד הדברים החשובים לחתונה מושלמת.
בדרך לצילומי החתונה ולפני שתגיעי לאולם: מכון היופי או הסלון לכלות יהיה המקום האחרון בו תבקרי כרווקה בערב החתונה שלך.

מדובר ביום לחוץ ודחוס ומלא אנשים ואירועים.
לכן, כשאת בוחרת מכון יופי, זכרי שהוא חייב להתאים לך כמו כפפה ליד.
אל תתפתי ללימוזינות ולשמפניות שמציעים מכונים וסלוני יופי, אלא בדקי ביסודיות את הצעות של כל מקום לגופו.

המלצות של לקוחות קודמות

אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור במכון יופי או מכון לכלות, היא לקבל עליו המלצה מחברה או מישהי שקרובה לך ואת סומכת עליה ועל טעמה האישי.

למה מישהי שאת מכירה או סומכת על טעמה?
כי מאוד יכול להיות שהמאפרת בסלון תהיה 100%, אבל הסגנון שלה לא יתאים לך, למשל.

באותו אופן את יכולה לבקש לראות בוק של כלות והמלצות של לקוחות קודמות, אבל שימי לב – חשוב מאוד שהבוק יהיה עדכני.
אל תסמכי על דוגמאות שאינן עדכניות לחודש-חודשיים האחרונים או לכל היותר לעונה הקודמת.

תכשירים וציוד

מתכשירי קוסמטיקה ועד לק ג’ל לציפורניים: באילו תכשירים משתמשים במכון היופי?

 • האם יש לתכשירים האלה “אמא ואבא”, אישורי משרד הבריאות ותקן, למשל? מי היצרנים של הקרמים השונים?
 • האם הציוד מודרני, חדש, נקי ומתוחזק כהלכה? את יכולה לראות בעיניים – לא חייבים לשם כך את משרד הבריאות…

זה נראה פשוט – “מה? את לא סומכת עלינו?” – אבל זה העור והפנים שלך.
בנוסף, זכרי: אם את אלרגית לתכשירים או מרכיבים מסוימים, ודאי שלא משתמשים בהם במכון שבו את מבקרת.

האם את מרגישה נח במקום?

לא כל מכון יופי, מתוקתק ומעוצב ככל שיהיה, יכול להיות נעים לכולן.

אולי המקום גדול מדי או קטן מדי? אולי הוא נוצץ מדי? אולי המוסיקה מפריעה?

 • זכרי שיום החתונה, כמו שאמרתנו למעלה, הוא יום ארוך ומעייף.
 • מלבד המקום, יש גם הצוות: דברי קצת עם הצוות שעובד במקום, תשאלי מי תעבוד או יעבדו איתך וודאי שיש ביניכן כימיה.
  יהיה לך הרבה יותר קל אם תכירי מראש את הנפשות הפועלות ותרגישי שנעים לך איתן.

 

ולסיום: שיהיה לך ולבן זוגך בהצלחה, ובמזל טוב. זה העיקר!

טיפים לטיפוח נשי בחורף

טיפים חשובים לטיפוח בזמן החורף

איזו אישה לא הייתה רוצה להרגיש יפה וסקסית גם בחורף? קבלי טיפים לטיפוח בחורף.
מי לא הייתה רוצה להרגיש שהיא מרוצה ממה שהיא רואה במראה גם כשבחוץ הגשם יורד ללא הרף?
אם גם אתן מרגישות כך אתן בוודאי תוהות איך נכון יהיה לטפח את הגוף, את העור ואת הציפורניים, כי כל אישה יודעת שטיפוח זה לא עניין עונתי אלא התעסקות של כל השנה.
אם מה שמעניין אתכן זו השאלה של טיפוח ציפורניים, כדאי שתדעו שיש הרבה דרכים לעשות זאת גם בחורף ועל כך במאמר בלפניכם.

השימוש בקרמים הכי טובים שיש

טיפים לטיפוח בחורף זה משהו שיכול לעזור לרובינו, מה שמאפיין את הנושא של טיפוח ציפורניים, טיפוח עור פנים ולמעשה טיפוח הגוף כולו בחורף, זה שעלינו להתמודד עם מזג האוויר היבש.
לעור שלנו, בין אם זה סביב הציפורניים ובין אם זה בכל מקום אחר, חסרה לחות ולכן ההמלצה הכי טובה שנוכל לתת לכן היא להשתמש בקרמים איכותיים שעשירים בלחות.
בצורה כזאת תוכלו להחזיר לעור את מה שדרוש לו ואתן תראו שאם תתמידו בעניין, מהר מאוד תיראו הרבה יותר מטופחות וגם תרגישו טוב יותר.

שמירה על חום הגוף

עוד אתגר שאיתו מתמודדים אנשים בחורף, אם כי נשים הרבה יותר מגברים בגלל הפיזיולוגיה השונה, זו השאלה כיצד ניתן יהיה לשמור על חום הגוף.
אומנם זה נכון שלא בכל חלקי הארץ מורגשת ירידה משמעותית בטמפרטורות בעונה הקרה, אך בסופו של דבר כל אחת מאיתנו עלולה לחוות ימים קרים לאורך החורף.
לכן כדאי, בין היתר, גם לרכוש מוצרים מחממים עוד לפני שהחורף מתחיל, בין אם מדובר על ג’קטים לנשים ובין אם מדובר על גופיות תרמיות, סוודרים לנשים, גרביים עבות יותר או כל מוצר אחר שיעזור לנו לשמור על חום הגוף.
חשוב להבין שיש קשר ישיר בין שמירה על חום הגוף ובין מחלות כמו הצטננות ולכן, אם אתן רוצות לעבור את החורף הקרוב בשלום ולא להיות חולות, כדאי שתרכשו מוצרים מתאימים מראש.

אשת מקצוע שתוכל לסייע לכן

אומנם זה נכון שכדי להעשיר את מלתחת החורף שלכן אתן לא צריכות עזרה מאשת מקצוע, כי תוכלו לקנות ז’קטים לנשים, או כל מוצר אחר, גם לבד.
עם זאת, כאשר מדובר על בניית ציפורניים בהחלט כדאי יהיה לפנות אל קוסמטיקאית מובילה.
טיפוח ציפורניים זה כן משהו שתוכלו גם לעשות לבד, ובמיוחד אם תקפידו להשתמש בקרמים מתאימים, אך אין מקום להשוואה בין טיפוח עצמאי ובין עבודה מקצועית של קוסמטיקאית.
לכן, אם חשוב לכן אחת ולתמיד שיהיו לכן ציפורניים יפות, הגיע הזמן לבחור קוסמטיקאית טובה ומנוסה.
זה לא משנה במה אתן עובדות והאם אתן פוגשות לקוחות רבים במהלך היום כי בכל מקרה עדיף ללחוץ ידיים עם ידיים מטופחות.
זה נכון לגבי כל עונות השנה ואתן תראו שאם תתחילו להשקיע בציפורניים ובידיים לא תצטערו על כך בהמשך, אז למה אתן מחכות?