מדיניות החלפה

ניתן להחליף כל מוצר למעט הלקים, כל עוד המוצר באריזה סגורה ולא נעשה בו שימוש כלשהו,

תוך 7 ימי עסקים מרגע קבלת המוצר.

 

מדיניות החזרה

אם את לא מעוניינת בפריט שקיבלת, תוכלי להחזיר אותו אלינו בדמי ביטול של 5% + דמי משלוח. ניתן להחזיר את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. כמו כן, התווית והאזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם בעת ההחזרה.

 

את הזיכוי הכספי תקבלי תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה.

פריט שנרכש במבצע ניתן להחזרה תוך 7 ימי עסקים בלבד וללא אפשרות להחזר כספי אלא החלפה בפריט אחר או קבלת קרדיט באתר בלבד.

 

הנחיות להחזרת/החלפת פריט

ודאי שלא נעשה כל שימוש בפריט, שמחוברת אליו התווית המקורית, ושילחי אותו אלינו עד 14 יום מיום קבלתו. כל שעלייך לעשות:

  1. סמני v בטבלה המצורפת תחת הפעולה שהיית מעוניינת לבצע – החלפה או החזרה של הפריט.
  2. במקרה של החלפה צייני את הצבע/המוצר הרצויים, וצרי קשר עם שירות הלקוחות כדי לוודא שהפריט המבוקש קיים. במקרה של החזרה, נודה אם תצייני את סיבת ההחזרה.
  3. גשי לסניף הדואר ושילחי אלינו את החבילה. ההחלפה או ההחזרה של הפריט שלך יתבצעו במהירות.

 

אספקה ומשלוחים

 

המשלוח יסופק לכתובת היעד עד 7 ימי עסקים, בעקבות משבר הקורונה ולאור המצב שנוצר, ייתכנו עיכובים במשלוחים. אם ביקשת לקבל את הפריט עם שליח ישירות הביתה, יתאמו איתך מראש את זמני ההגעה שלו. אנחנו מתחייבים לארוז ולהוציא עבורך את הפריט למשלוח תוך 48 שעות מיום הזמנת הפריט.

משלוח עד הבית לרוב מגיע לכל חלקי הארץ בטווח שבין 1-3 ימי עסקים (תלוי בחברת השליחויות), וכשמדובר במשלוח בדואר רשום, זמן השילוח תלוי בדואר ישראל. במידה וחברת השליחים לא מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, נשלח אלייך את ההזמנה באמצעות דואר רשום. אנחנו לא יכולים לקחת אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות, אבל זיכרי שלכל שאלה או בעיה, אנו לרשותך. הטלפון: 077-5520-777, והמייל: eddie.bio.il@gmail.com

במידה וחברת המשלוחים או דואר ישראל לא יוכלו להעביר את המשלוח מכל סיבה שהיא, נודיע לך על כך ונפעל למציאת פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים.

שימי לב: המשלוחים מתבצעים בין השעות 8:00 ל-18:00, לכן מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה את יודעת שתשהי במהלך שעות אלה, למשל כתובת מקום העבודה שלך.

 

לקים

בשל מדיניות משרד הבריאות, לא ניתן להחזיר לקים – על כן, אם רכשת מאיתנו לק דעי שלא ניתן יהיה להחליפו או לקבל עליו זיכוי כספי.

 

רכשו ב-300 ש”ח באתר / ב-500 ש”ח מהחנויות – וקבלו משלוח חינם!

* אספקה עד 7 ימי עסקים | משלוח בעלות של 29 ש”ח לרוכשים בסכום הנמוך מ-300 ש”ח באתר / 500 בחנויות.